Špindl

6. června 2018 v 20:15 |  Filmy

CHCETE SE OD SRDCE ZASMÁT, OBČAS SE POUSMÁT A FANDIT TŘEM MILÝM SESTRÁM V JEJICH CESTĚ ZA LÁSKOU?
PAK VÁM NESMÍ UJÍT TATO NOVODOBÁ KOMEDIE STOLETÍ!
PRO TYTO HORKÉ LETNÍ DNY JAKO STVOŘENÁ...

Na tento film mě opět, jak už to u našich komedií bývá zvykem, nalákal povedený trailer. Ale vzhledem k jakýmsi podivným recenzím jsme se na něj s mamkou do kina nevydaly, a protože nejsem sobec, tak jsem pěkně čekala, až bude dostupný a budeme se na něj moci podívat z pohodlí domova spolu.

Zcela neobjektivně musím říct, že jsem si hned po prvních pěti minutách nadávala. PROČ SAKRA JSEM TU MAMKU NA KINO NEZLANAŘILA?! Musel to být famózní zážitek, na druhou stranu mi doma v klidu obyváku nehrozilo, že bych diváky sedící v řadě přede mnou poprskala colou nebo popcornem.

Smála jsem se vlastně skoro neustále, jak jsem již psala výše, chvílemi jsem prskala smíchy, chvílemi jsem se hihňala a chvílemi jen tak pousmívala, ale rozhodně nemohu říct, že by nastávaly trapné minuty, kdy bych si říkala - proboha, na co to koukám.

Poklidná dovolená tří sester se změní v důsledku administrativní chyby v dobrodružství, které si ani jedna určitě ani ve snu nepředstavila. Troufám si tvrdit, že si dámy zažily takovou vlastní verzi Sněženek a machrů.

Dokáží poznat, který muž za to skutečně stojí? Dokáže se upjatá sekretářka uvolnit a užít si své mládí? Najde konečně záletný mladý muzikant svou životní kotvu?

To a mnohem více se dozvíte, když dáte tomuto úžasně milému filmu šanci.

Za mě jde o jeden z filmů, které si klidně pustíte každý týden, skvěle u nich zrelaxujete, zasmějete se a ještě se pokocháte zasněženou krajinou krkonošské přírody.

Za zmínku jistě také stojí výborné herecké obsazení v hlavní roli s Aničkou Polívkovou, Davidem Gránským, Alicí Bendovou či Oldřichem Novotným.

Viděli jste? Dejte vědět do komentářů, jak se líbil vám.

Přeji vám krásné dny,
Vaše beznadějná romantička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlomený meč Zlomený meč | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:24 | Reagovat

Upřímně, Špindl asi není film vyloženě pro mě (to je mi jasné už z anotace :D), ale tak de gustibus non est disputandum, že :D

Já si vzpomínám, že jsem byl kdysi na 22 Jump Street v kině, a to jsem se opravdu smál nahlas, což se mi u komedií fakt moc často nestává O_O První díl (21 Jump Street) byl fajn, ale ta dvojka... ta byla fakt dokonalá.
Hrome, musím se na ni někdy zase podívat :D

2 beznadejnaromanticka beznadejnaromanticka | E-mail | Web | 7. června 2018 v 21:25 | Reagovat

[1]: každý máme ten svůj oblíbený žánr :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama