LÍDA BAAROVÁ

26. února 2017 v 17:55 |  Filmy
V rámci nedělní prokrastinace jsem mamince stáhla film Lída Baarová, na který jsme plánovaly vyrazit do kina,ale nějak nám to nevyšlo. Na druhou stranu jsme se na něj mohly kouknout hezky v pyžamech a z pohodlí domova.

Celý film na mě dost zapůsobil, přestože tam byla místa, kdy jsem se fakt musela jen šklebit, co to ten Renč vymyslel. Jako například cesta mladé Lídy a její maminky do Německa, no to byl vážně šílený úlet. Také mi dost vadil pan Kříž coby Adolf Hitler. Prostě, ne ne a ne, jak ráda pronáší jedna má paní profesorka :-D.

Dějově tedy ale naprostá spokojenost, film měl spád, a až některé trapně-komičné situace nepříslušící vážné tematice filmu, za mě vlastně slušný filmový zážitek. Možná už si mnoho z vás všimlo, že mám tendenci s odstupem času vnímat více to pozitivní, než negativní, proto i teď, čtyři hodiny po shlédnutí filmu nedokáži kritizovat tak moc, jak jsem původně zamýšlela.

Rozhodně nelituji, že jsem si film pustila a ty dvě hodinky rozhodně nevnímám jako ztracený čas. Přesvědčila jsem se, že Jiříček Mádl prostě umí dokonle zahrát zamilované přitroublíky (ale já ho v těch rolích žeru). Lenka Vlasáková v roli manželky Goebblese mě velice ale velice mile překvapila, nemám ji vyloženě ráda, ale tady v té roli mě dokázala přesvědčit, že je skutečnou "frau Goebbels" - body pro ni.

http://www.csfd.cz/film/371258-lida-baarova/prehled/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama