"Síla vůle"

10. ledna 2017 v 21:24
Tak, první článek s tímto tématem jsem si inteligentně smazala, neptejte se mě jak.
Byl asi o něčemve smyslu - škola je strašná, nedávám to a jen silou vůle neprospím dny i noci.
Ha, zkusím sesmolit něco onačejšího.

Ono je to vlastně moc pěkné slovní spojení, že? Síla vůle... ale co to je? To, že jsem takový magor, který je chvíli před naprostým zhroucením, ale prostě maká a najednou vše pomine? Že i přes kruhy pod očima prostě ráno vstanu v té půl sedmé (doobře, poslední dva dny až kolem osmé, když už jsou všichni pryč) a prostě se jdu učit a čumím do počítače celý den, přestože mě bolí záda a nejraději bych si zalezla pod peřinu a koukala na Mansfield Park a znovu žasla nad tím, jak krásně Edmundovi začne docházet, že miluje Fanny?

Zase jsem skončila u té školy, co? Tak jinak, dnes prokážu svou silnou vůli tím, že než půjdu spát, dodělám jeden velký rest, a sice, že jsem si včera nezaposilovala, čímž jsem se dostala do denního skluzu, takže to dnes, i přesto, že mám necvičící den, musím napravit, aby mé staré kosti a zatím neexistující svaly nezačly lelkovat... To bude jako těžce síla vůle, protože jen to psaní tohoto článku mě totálně zmáhá a při pomyšlení na posilování mě jímají mrákoty. No jo, no, ples se blíží a stále mám pidimidi naději, že seberu odvahu a prostě pozvu kluka, co se mi líbí. To je 50/50, že s ním půjdu, že... a kdyby to vyšlo, tož musím v těch šatech vypadat dobře :-D ne - chci se v nich líbit sobě... ale to je vlastně úplně něco jiného.

Tak já slibuju, že příště zaměřím spíše sílu vůle na to, abych napsala článek bez zbytečných odboček a vedlejších témat.

JO - došly mi filmy, nemáte tipy na něco šíleně nádherně bolavě romantického? Klidně i knihy, ale jak jste si určitě všimli, moje knižní výzva je dost drsná (a zatím jsem se nepohla ani o píď), tak ty filmy budou možná "lepčí" :-) Děkuji moc :-)

Krásný večer, nebo den, nebo jakoukoli denní dobu, kdy jste si to přečetli!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 11. ledna 2017 v 0:31 | Reagovat

pěkné řádky

2 thesims3love thesims3love | Web | 12. ledna 2017 v 10:57 | Reagovat

Zajimavý članek. S tim posilovanim si me rozesmala :-D jak kdybych videla sebe, vetsi chut ma clovek kdyz ma tu motivaci se nekomu libit a chce ho zaujmout. Věř ,ze pokud sama sebe přesdvěcis ,ze ti kývne na ten ples tak 75% šance je , ze to vyjde. Prostě věř.

Jinak filmy melodie mého srdce, včera na prima love hralo posedla laskou , videla jsem jen reklamu , ale zaujalo me to a nikde to online nemuzu najit :-D  :-D

3 Lenka Lenka | 12. ledna 2017 v 12:35 | Reagovat

[2]:díky za zpětnou vazbu ;-) na film mrknu, jan co dojedu domů, třeba ho někde objevím.... no a s tím plesem... snad najdu odvahu ho pozvat. Ještě mám měsíc :-)

4 Lenka Lenka | 22. ledna 2017 v 21:41 | Reagovat

[2]: tyjo - včera jsem koukala na Melodie mého srdce a pecka, díky moooc <3 neskutečně se mi to líbilo!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama