Než jsem Tě poznala

30. ledna 2017 v 21:51 |  Knihy
Kniha, která mi zlomila srdce. Do slova a do písmene, včera jsem po více než čtyřista stranách přestala, v momentě,
kdy Lou vyzná Willovi lásku, jen proto, že jsem z filmu věděla, co bude následovat a nastal hysterický výbuch pláče.

Miluju knihy, u kterých řvu jak želva. Jsem v tomto ohledu trochu masochista :-P Někdy Vám sem popíšu, jak jsem ujížděla na Nezapomenutelné cestě Nicholase Sparkse.... nebo Sophiině volbě :-D

Ale teď zpět k tématu, knihu jsem si stáhla i anglicky a moc se těším, až si zase pobulím.

Myslím, že jsem jedna z mála, kdo knihu četl až teď, takže všichni chápete, proč tolik breku. A to jsem předtím VIDĚLA FILM, snažila jsem se na to psychicky připravit, ale nedala jsem to.... Knihu jsem chtěla přečíst "na jeden zátah", ale prostě to nešlo a dnes jen s velkou dávkou sebeovládání jsem dočetla posledních 110 stran. Jo a kdyby někoho zajímalo, do kolika jsem včera četla - tak do dvanácti... a pak následovala "krásná" noc plná těch "nejpříjemnějších" okamžiků z knihy.

A abyste věděli, nelituji, že jsem prvně viděla film, protože by mě moc mrzelo, co všechno se scénáristé rozhodli vypustit, scéna s bludištěm mi přišla klíčová, ale předtím ve filmu mi nic nechybělo... proto já raději prvně koukám na film, protože pak v knize jsem překvapená MILE, tím, co vše v ní je a nebylo ve filmu, kdežto, když prvně přečtete knihu, a pak jdete na film, máte jistá očekávání, že :-)

Mám v plánu si originální verzi koupit hned, jak zjistím, jestli budu schopná ji bez problémů rozlouskat....

Co Vy a vaše dojmy? Ať už z filmu, nebo knihy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama